מוזמנים לערב במחיצת שיב צ’אראן סינג שיהיה פתוח לכל שאלותכם. בביקור השנתי שלו בישראל הפעם לא יהיה זמן לסדנה ארוכה, ובערב הזה לא נגדיר נושא. אתם מוזמנים להיות ערב במחיצת מורה ענק, לשאול שאלות על החיים, על המוות, ועל מה שבינהם. על אלוהים, על האדם ועל מה שבינהם. על נשים, על גברים, ועל מה שבינהם…

שיב צ’אראן סינג הוא מייסד ומנהל בית הספר קארם קריה לקונדליני יוגה ולנומרולוגיה יוגית. הוא מורה רוחני אותנטי יוצא-דופן. לשיב צ’אראן יש מחויבות עמוקה להנחות תלמידים בצמיחתם הרוחנית כך שהם יכולים להביא את המודעות הרוחנית לחיי היומיום, ולפתח את הפוטנציאל המלא שלהם כבני אדם. הוא יועץ מיומן, כתב מספר ספרים על תקשורת אנושית, על המסתורין של המספרים, ושירה. הוא מנהל תכניות הכשרת מורים ברחבי אירופה, רוסיה, אמריקה, ורחוק יותר.

קאראם קריה פירושה פעולה במודעות רוחנית.
קאראם קריה הוא “לימוד של החיים דרך מספרים ולימוד של מספרים דרך החיים.”
קאראם קריה היא פעילות שלמה שמשתמשת בנומרולוגיה מעשית, ומספקת כלים לאבחון אינטראקטיבי של טרנספורמציה. למשל תאריך הלידה שלך פותח חלון לתוך תבניות החיים, שהן גם הקארמה שלך. קאראם קריה היא שיטה מעשית להבנת ההשפעה של חוק הקארמה בחייך, ובאמצעות הלימוד הזה, מתאפשרת קריאה שקופה של ההיסטוריה שלך, כך שהיא נעשית ברורה ואינה עוד מעמסה. אימון של קאראם קריה מתרכז בשיחות ידידותיות לנשמה, שההשראה להן מגיעה מיוגי בהג’אן (מאסטר של קונדליני יוגה שהגיע למערב בסוף שנות ה-60) ומהתובנה שלו על 10 הגופים הרוחניים, המדע של הנומרולוגיה, והקיום הקסום של עשרת הגורואים הסיקים.
.
למידע נוסף על קאראם קריה ושיב צ’אראן: www.karamkriya.com

מתי? יום רביעי 18.5.16 בשעות 20:00-22:30

איפה? יוגה רו –
רחוב יהודה הנשיא 78 הרצליה (גני הרצליה- ליד רמת השרון)

עלות השתתפות: 120 ש”ח
לפרטים והרשמה:
גלי ליבנה סאט פוראן healingstar11@gmail.com
054-7371187