בהשראת התכנית Beyond Addiction-  הדרך היוגית לטיפול בהתמכרויות  

לרוב, אנו מקשרים “התמכרות” לסמים ואלכוהול אך למעשה כל הרגל או דפוס התנהגותי שמתחיל לשלוט בחיינו, ללא קשר למחיר שאנו משלמים עליו, יכול להפוך להתמכרות – פרפקציוניזם, ערך עצמי נמוך, חרטה, צורך באישורים, אשמה, דאגה כמו גם אכילה רגשית, עבודה, סדר וניקיון, , כסף, אינטרנט, ועוד. כאשר אנו מכורים לרגש, דפוס מחשבה או פעולה, אנחנו עומדים חסרי אונים אל מול הדחף הבלתי נשלט ומוצאים עצמינו בני ערובה המוחזקים בשבי ההתמכרות. הסיבות והגורמים להתמכרות מגוונות אך ניתן לומר ששורשיה של כל התמכרות נמצאים עמוק בגופינו, ברקמות, במערכת העצבים, במערכת הבלוטות והם קשורים קשר ישיר לתבניות פיזיולוגיות ואנרגטיות (צ’אקרות) שנוצרו במהלך החיים.

זוהי סדנת מבוא בסיסית שתעניק התנסות בעוצמה של ה קונדליני יוגה ככלי אפקטיבי לשחרור מהתמכרות. בסדנה זו נלמד מהי התמכרות ומהן ההתמכרויות האישיות שלנו, כיצד ההתמכרות משפיעה על חיי, מהו מקורו הבסיסי של כל התמכרות ומדוע . נלמד להכיר את אותם ההרגלים והדפוסים שכובלים אותנו ועל האופן שבו הם באים לידי ביטויי בגוף. באמצעות הקונדליני יוגה נעבוד לעבר שחרור והסרת מחסומים, נתבונן באותם ההיבטים הפיזיולוגיים והאנרגטיים האחראים על ההתמכרות ונביא איזון וחיזוק למערכת כולה.

הסדנה תכלול  קריות (תרגול פיזי), מדיטציות ופראניאמות (תרגילי נשימה) ותשזור בתוכה תרגילי כתיבה, שיתוף ושיח.

הסדנה מיועדת לאנשים המבקשים לפתח הרגלים בריאים ולהתגבר על התמכרויות. היא מיועדת לאנשים שרוצים להכיר את עצמם מעבר להתמכרות שלהם, היא מיועדת לאנשים שרוצים להתקרב יותר ויותר אל האמת של מי שהם וללמוד לנטרל את הדחפים וההרגלים השלילים שמונעים מהם להביא את האמת הזו לידי ביטויי.

היא מתאימה לכל אחד/ת בכל גיל ובכל רמה של כושר גופני ואינה דורשת ידע קודם.

אודות נעה טרה ג’וטי טלשיר

ניסיונות אין סופיים להשתחרר מהתמודדות רבת שנים של התמכרות הובילו אותי למסע מופלא של ריפויי שכלל בין היתר השתתפות פעילה וממושכת בתכניות 12 הצעדים וקונדליני יוגה. נעה טרה ג’וטי -תלמידה ומורה של קונדליני יוגה, עובדת סוציאלית, עוסקת בתחום ההתמכרויות למעלה מעשר שנים מתוך התמודדות אישית ומקצועית. סיימה לאחרונה את השתתפותה בתכנית “Beyond Addiction” – בהנחייתה של מייסדת התכנית ND Sat Dharam Kaur ונמצאת בתהליך הכשרה כמדריכה הראשונה של התכנית בארץ.

שעות: יום שבת ה 21.4 בין השעות 10:00 – 16:00

תשלום: 250 ₪

לפרטים והרשמה: נעה 054-6761695

noatalshir@gmail.com